Grupy


Zabawa połączona z nauką
Zabawa połączona z nauką

Nasze przedszkole otwarte jest od 6:30 do 17:30. W razie potrzeby istnieje możliwość modyfikacji tych godzin.

 

Zajęcia w naszej placówce odbywają się z przewagą języka angielskiego, który wprowadzany jest stopniowo poprzez sprawdzone metody aktywizujące takie jak czytanie książek, nauka piosenek i rymowanek, inscenizacja przedstawień i zabawa. Swobodna komunikacja i ciągły kontakt z językiem gwarantują szybkie postępy językowe. Polska podstawa programowa wychowania przedszkolnego realizowana jest zgodnie z wytycznymi MEN.

Nasza placówka proponuje podział na grupy wiekowe.

 

Maluchy 2,5-3 lata

Nasze przedszkole łączy dzieci dwu i trzyletnie w jedną grupę. Dzięki temu mają one możliwość uczenia się od siebie nawzajem podstawowych elementów zachowania. Dzieci w takiej grupie wiekowej doskonale przyswajają wiedzę, która jest im podana w przystosowany do ich wieku sposób, dlatego proponujemy naukę przez piosenki, wierszyki i zabawy integracyjne. Oprócz nauki w języku angielskim zapewniamy również zajęcia z języka polskiego, gdzie realizować będziemy założenia podstawy programowej i przygotowywać Państwa dzieci do nauki w polskiej szkole.

 

Starszaki 4-5 lat

Najstarszą grupę tworzą dzieci w wieku 4-5 lat. Zależy nam, aby oprócz zabawy, poznawały też litery i uczyły się podstawowych wiadomości z dziedzin matematyczno-przyrodniczych. Chcemy również, aby ich edukacja nie polegała jedynie na teoretycznym wchłanianiu wiadomości, ale żeby część zajęć odbywała się w terenie. Grupa ta, zresztą jak wszystkie inne, często będzie się udawała na wycieczki w ciekawe miejsca. Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe, proponujemy m.in. sport, muzykę, a także zajęcia wspomagające prawidłowy rozwój m.in. mowy.

 

Oprócz zajęć codziennych proponujemy też organizację przyjęć urodzinowych.