Nasza kadra


Nasza kadra to pedagodzy z powołania. To nauczyciele, którzy posiadają stosowne kwalifikacje i doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Nauczyciele i asystenci porozumiewają się z dziećmi głównie w jeżyku angielskim. W sytuacji, gdy zdecydują Państwo o wprowadzeniu drugiego języka obcego jako zajęcie dodatkowe, będziemy mogli zaproponować współprace z osobami hiszpańsko, francusko lub niemieckojęzycznymi. 

 

Poniżej przedstawiamy osoby, które zajmują się naszymi Maluchami!

 

Monika Piątkowska - nauczyciel prowadzący grupy Maluchów

Pani Monika jest absolwentką pedagogiki o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Ofiarowuje podopiecznym serdeczność, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Z ogromną przyjemnością pomaga przedszkolakom odkrywać świat dzięki twórczemu podejściu oraz posiadanym umiejętnościom. Jak sama mówi uwielbia pracę z dziećmi, bo dzięki nim każdy dzień przybiera nowe barwy i żaden dzień nie jest podobny do poprzedniego. Praca w przedszkolu daje jej dużo satysfakcji, a największą nagrodą są uśmiechnięte buźki małych milusińskich.

 

Anna Rykowska - nauczyciel prowadzący grupy Starszaków

 Pani Ania to pedagog z powołania! Ukończyła studia w Bydgoszczy, ale od zawsze pracowała w Gdyni. Przez trzy lata pracowała w prywatnym pukncie przedszkolnym, a później, przez rok, w przedszkolu państwowym. To niezwykle ciepła i empatyczna osoba. Maluchy ją uwielbiają, a rodzice są spokojni, gdy zostawiają swoje dzieci pod Jej opieką!

 

Ivan Garcia - asystent nauczyciela w grupie Maluchów

Ivan przyjechał do nas prosto z Hiszpanii, gdzie pracował jako animator oraz opiekun w Wioskach Dziecięcych. Jest nauczycielem języka hiszpańskiego,  animatorem grup zabawowych i opiekunem grupy Maluchów.  Ma głowę pełną pomysłów i zawsze uśmiech na twarzy!

 

 

Małgosia Sobczyńska - asystent nauczyciela w grupie Starszaków

Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz wkłada w pracę bardzo dużo serca. Jest oddana pracy i ma niezwykłą dziecięcą wrażliwość. Prywatnie mama małej Ali.