Drodzy Rodzice!

 

 

Kids!Only to placówka anglojęzyczna dla dzieci w wieku 2,5 roku – 5 lat. Naszym małym klientom oferujemy naukę języka angielskiego poprzez zabawę i codzienny z nim kontakt.

 

Szczególną uwagę przywiązujemy do dialogu z rodzicami oraz specjalistami

z różnych dziedzin. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie rodziców oraz na aktywną współpracę.

 

Nasza placówka zatrudnia profesjonalnych pedagogów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu tworzą przestrzeń przyjazną dzieciom. To oni codziennie dbają i troszczą się o to, żeby Twoja Pociecha czuła się u nas jak w domu.

 

 

W ramach miesięcznej opłaty przedszkolnej wszystkie dzieci korzystają z bezpłatnych zajęć według harmonogramu tygodniowego:

 

- poniedziałki: Tańce świata
- wtorki: Piłka Nożna, Judo (dla chętnych)
- środy: Logopedia
- czwartki: Laboratorium Chemiczne oraz zajęcia językowe
- piątki: Ćwiczenia korekcyjne (grupowe i indywidualne)

 

 

W trosce o zdrowie i rozwój najmłodszych proponujemy Państwu dania cateringowe przygotowane przez specjalistów do spraw żywienia najmłodszych. Istnieje możliwość wyboru diety dostosowanej do potrzeb dziecka (np. bezglutenowej czy wegetariańskiej).

 

Naszym kolejnym atutem jest lokalizacja. Osiedle Apartamenty na Polanie to miejsce odległe od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie usytuowane niedaleko od centrum miasta. Otoczenie jest bezpieczne i przystosowane do potrzeb dzieci. Bliskość terenów zielonych i ścieżek leśnych pozwala na organizowanie czasu w zdrowy i aktywny sposób. 

 

Dla bezpieczeństwa dzieci i spokoju rodziców zamontujemy w naszej placówce monitoring. Dzięki temu będą mogli Państwo śledzić postępy swoich pociech w przedszkolu i obserwować pracę naszego personelu.

 

                                                                      ZAPRASZAMY!